Susisiekite su mumis:

Tel. +370 612 51405

el. paštas statyb@gmail.com

 

Šiame skyrelyje pristatome sienų, lubų, židinių, kambarių dekoravimo pavyzdžius, galimybes ir idėjas, kurias galima panaudoti taikant Jūsų būsto paviršių dekoratyvimį apipavidalinimą.

Struktūrinė kompozicija SALAMANDRA

Detalė
Salamandros archeologinė atodanga kambaryje
Dekoro meistrai ©

Smulkiau apie šį dekoravimą skyrelyje - "SALAMANDRA".

Interjero puošyba imituojant dekoratyvines plyteles

Studija Dekoro meistrai pristato įdomų būdą interjerą dekoruoti plytelių ar plytų faktūra. Šio dekoravimo būdo privalumas - kuo įvairiausi paviršiai, plytų dydis, skirtinga siūlių spalva, plytų sendinimo efektas, mūro imtavimas, lenktų paviršių dengimas plytų faktūra, dekoravimas sunkiai prieinamose vietose, plytų faktūros kūrimas pagal Jūsų pavyzdį. Šiuo būdu galime imituoti fasadines klinkerio plyteles, sentintas plytas, šamotines plytas, plytų ir akmens derinį.

"Dekoro meistrai" informacija

 

Židinys - buto akcentas. Taurus, solidus, dvelkiantis ramybe...

Jūsų dėmesiui Dekoro meistrų atliktas židinio dekoras, kuris šviesiame kambaryje sukūrė savotišką aktyvų spalvinį akcentą. 18 kv. m. plokštumos dekoruotos per 3 dienas.

 
 
 
 

Vonios kambarys be keraminių plytelių?

Keramag nuotrauka

Vonios kambario išvaizdą nebūtinai sukuria įvairiaspalvės keraminės plytelės. Šioje patalpoje, o taip pat dušinėje, virtuvės darbastalio zonoje, galima panaudoti travertino tipo dekorą, dengtą tvirtikliu. Tai neblogas būdas įsirengti išraiškingą, drėgmei atsparų kambarį - pigiau nei taikant keraminių plytelių apdailą.

 

Plačiau skyrelyje - "Vonios kambarys be keraminių plytelių?

Gera naujena sveikuoliams - natūralus molio glaistas sienoms

Sveikų namų idėja į samonę ateina su laiku. Natūralumas, ryšys su gamta, natūralios spalvos - tai klausimai, kurie užduodami iškant natūralių statybinių medžiagų ir sprendimų. Vokietijos kompanija PROCREA siūlo unikalų produktą - molio tinką ir glaistą, skirtą vidaus sienų bei lubų apdailai. Į molio tinko sudėtį įeina tik natūralios kilmės sudėtinės dalys, kurios ne tik draugiškos aplinkai, bet ir žmogaus sveikatai, tai: molis, perdirbtas į miltelių pavidalą, smėlis, kreida, celiuliozė ir organiniai spalvos pigmentai.

Molio tinku galima dengti tiek betoninius, tiek mūrinius ar gipso paviršius. Iš molio tinko galima išgauti įvairiausią dekoratyvinę tekstūrą.
Spalvotas molio tinkas pakuojamas biriame pavidale kibirėliuose.
Orientacinė medžiagos kaina 1kv. m - apie 25 Lt.

Dekoro meistrų darbas - interjero žurnale

Dekoro studijos "Dekoro meistrai" darbas pažymėtas žurnalisto T. Lapinsko straipsnyje apie interjero įrengimą "Tarp Rytų ir Vakarų, tarp modernumo ir klasikos", žurnale "Supernamai", nr 12.

 

“Dekoro meistrai” šį dekorą atliko naudojant itališką medžiagą, sudėtyje turinčią aukso blizgesį, o taip pat vokiečių sukurtą dekoro medžiagą Finolato.

 

Daugiau informacijos rasite skyrelyje "Tarp Rytų ir Vakarų...

Vaizdai iš parodos "Colore Expo 2011"

Ši dažų ir apdailos sprendimų paroda vyko Piačenco miete, netoli Milano. Šių metų parodoje galima buvo pasidomėti didžiausių dekoravimo medžiagų ir atlikimo kopanijų siūlomais sprendimais. Kita paroda vyks 2012 metų kovo 15-17 dienomis.

Jūsų dėmesiui architektės G.Valavičiūtės straipsnis apie dažų spalvas, interjero kūrimą, šviesos suvaldymą kambaryje.

"Spalvas kursime patys ar patikėsime architektams"

"Kuriant namus nederėtų pamiršti, kad renkantis spalvas, įsileidžiame elementą, kuris visada bus šalia ir darys įtaką mūsų mintims, jausmams ir nuotaikai."

Straipsnį rasite puslapyje "Spalvas kursime patys ar patikėsime architektams".

Koplyčios altoriaus dekoravimas

Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės Prisikėlimo koplyčioje atnaujinta altoriaus puošyba. Dekoro meistrai sukūrė sieninį dekorą, kuris tarsi šviesos spinduliais apjuosia ąžuolinį tabernakulį, saugantį Švenčiausiąjį Sakramentą.

Smulkiau apie šį dekoravimą skyrelyje - "Koplyčios puošimas spindinčiomis švaistėmis"

Sluoksniuotas venecijietiško tinko modelis iš Amerikos kolegų

Jungtinių Amerikos Valstijų dekoratoriai iš studijos Krystiano's Designs Studio nufilmavo originalų filmuką apie venecijietiško tinko galimybes kuriant kambarių interjerą, prekybos, poilsio sales. "Dekoro meistrų" darbus panaudojant šią medžiagą rasite skyrelyje "Įvairusis kalkinis tinkas".

Natūralios gamtos paviršiai - sienoms

 

Dekoravimo studija “Dekoro meistrai” kartu su kompanijos „Tikkurila“ atstove Baltijos šalyse bendrove "Vivacolor" sukūrė penkis dekoravimo paviršius, atkartojančius natūralios gamtos spalvas bei faktūras. Šeštas dekoras – tai kūrybinis akibrokštas, sukurtas atkartojant pelėsinio sūrio spalvas ir tekstūrą.

Smulkiau apie šį dekoravimą skyrelyje - "Penki (+ 1) natūralios gamtos paviršiai"

Kambarių dekoravimas Suomijoje

Dekoro meistrai aplankė būsto parodą Suomijoje ir stebėjo meninio dekoravimo technika puoštus interjerus. Visos sienos dekoruotos nepriekaištingai, su skandinavams būdingu santūrumu. Norime pakomentuoti suomių darbą išskirtiniu būdu dekoruojant kambarių sienas.

Plačiau apie tai - šiame skyrelyje.

Trumpas vaizdo klipas apie paviršiaus dekoravimą imituojant sendintą paviršių.

Naudojamas pleišėjantis lakas, pilkos spalvos vandeniniai dažai (pagal Tikkurila Symphony X492 ir J492):

Sienų puošyba su Caparol dažais

Baigiantis rudeniui Dekoro meistrai stebėjo kompanijos Caparol specialistų surengtą dekoravimui skirtų dažų Alpina Kreativ demonstravimą. Meistras Marius labai vykusiai parodė kaip galima be didelio vargo pagrąžint pilką krizinę kasdienybę.

Įspūdis – Caparol dažais atliktas dekoras labai jaunatviškas, linksmas, kūrybiškas, o atspalvių kiekis pakankamas ir nepainus. Siūlomus Alpina dažus puikiai galima derinti tarpusavyje – išdžiūvę tarpsluoksniai nepasimeta, o turi aiškiai išreikštą struktūrą ir yra matomi.

Smulkiau galite pasidomėti čia

Mediterranean Style in VILNIUS

 
Prašome pasidomėti įdomiu dekoravimo stiliumi, kurį atliko Dekoro meistrai viename Vilniaus rajonų daugiabučio buto kambaryje. Pasirinkta tamsių tonų pilkai "kreminė" spalva, sukurianti jaukios, intymios ir paslaptingos erdvės įspūdį.

Šiuos dekoravomo viražus galima įvardinti kaip Mediterranean stiliaus interpretaciją Lietuvos interjerui. Prašome stebėti:

Dekoro meistrai ©
Be išankstinio sutikimo draudžiama atgaminti bet kokia forma ar būdu puslapyje pateiktą tekstinę ir vaizdinė informaciją.