Kontaktai:

Tel. +370 612 51405

el. paštas statyb@gmail.com

Dekoratyvinių lubų apvadų ir bagetų klijavimas

 

Dekoratyviniai profiliai skirti fasadų, lubų, sienų ir grindų apdailai gerai žinoma interjero pagražinimo priemonė. Kokybiški bagetai gaminami Vakarų Europoje arba Kinijoje. Skirtingų kompanijų bagetai skiriasi pagal savo kokybę. Nebloga išeitis naudoti ir dekoratyvinius apdailos elementus, bagetus iš gipso.

 
 
„Dekoro meistrai“ gali klijuoti bagetus luboms ir sienoms. Ši paslauga susideda iš klijavimo, kampų suvedimo, 2 - metrinių bagetų sujungimo, jungčių išglaistymo ir gruntavimo baltu kvarciniu gruntu.
 
Įsigyti verta tik patikimų kompanijų gaminamus poliuretanius, gipsinius lubų ir sienų bagetus. Juos sumontavus liksite patenkinti puikiu estetiniu interjero vaizdu.

 

Sukaupę nemažą bagetų klijavimo patirtį šioje srityje, suteiksime Jums kvalifikuotą konsultaciją dėl viso asortimento gaminių panaudojimo arba nukreipsime pas gamintojų atstovus Lietuvoje.

Sieniniai bagetai ir dekoratyvinės detalės
 
Konsolė

Pagal išskirtinį užsakymą galime pagaminti gipsinius elementus, restauruoti gipsatūros detales. Taip pat klijuojame Lietuvos ir užsienio kompanijų gaminamus gipso gaminius, juostas, dekorus.

Tvirtinant dekoro elementus ypač svarbu sujungimo linijų ir kampų pjūvių tikslumas. Šioje vietoje labai svarbu atkreipti dėmesį į bageto raštą, pasikartojančius elementus, stataus kampo paklaidą – šių parametrų paisymas leidžia tiksliai sujungti bagetus tarpusavyje, eksploatacijos metu jie neskilinėja, nesisuka.

Niša
Dekoratyvinė rozetė

„Dekoro meistrai“ gali pasiūlyti ir išskirtinę interjero dekoravimo paslaugą – popierinių juostų klijavimą. Tai įdomus, Vakarų Europoje dažnai taikomas dekoravimo būdas, suteikiantis interjerui unikalumo, prabangos, norimo stiliaus siektinumo.

Šias juostas gamina daugelis kompanijų, tačiau Lietuvoje populiariausios itališkos juostos Bianchi Lecco.

Bianchi Lecco fotografijos