Kontaktai:

Tel. +370 612 51405

el. paštas statyb@gmail.com

Stucco Veneziano:

siena gali būti lygus it veidrodis

Visame pasaulyje gerai žinomas klasikinis kalkinis dekoras Veneziano pasižymi keliais ryškiais bruožias, kurie šį dekorą išskiria iš gausaus būrio kitų dekoravimo būdų. Šis paviršius yra labai dekoratyvus, lygus, blizgus, atsparus drėgmei. Tinka visuose be išimties kambariuose - sienoms, luboms, židiniams, nišoms.

 
 
 
 
Smaragdo spalva

Studija „Dekoro meistrai“, atsižvelgiant į interjero architektų rekomendacijas, sukūrė kelis išraiškingus paviršius, naudojant natūralų arba sintetinį Venecijos tinką.

Nero/Juodas
Turchese/Turkis
Rain/Lietus
Terra/Žemė
Corallo/Koralas
Oceano/Vandenynas

Tačiau dekoras Stucco Veneziano dar gali būti glotnus, suskeldėjęs ir pašiauštas. Tai priklauso nuo meistro taikomos technikos.

Pristatome tris kalkinius mažiau glotnius dekorus:

1.Suskeldėjęs "ALGANTICO LUNA"
 
Kaip ir visų smulkiagrūdžių kalkinių dekorų, šio paviršius yra glotnus, tačiau iš po lygaus paviršiaus "veržiasi" suskeldėjusi, raukšlėta, tarsi nuo laiko aptrupėjusi struktūra.
 
 
 
2.Pašiauštas "ALGANTICO DAMASCO"
 
Šis pavyzdys niekaip neprimena lygaus, kalkiniu glaistu išpildyto, dekoro vaizdo - jame su glotniais tamsesniais ploteliais derinamos "apsamanojusios" šviesesnės salelės.
 
3. Glotnus "ALGANTICO MARMORINO"
 
Tai klasikinis iš Italijos kilęs, lygus tarsi veidrodis dekoras. Nuo kitų panašių pavyzdžių šis skiriasi tik tuo, kad galutinis atvaizdas kintant šviesai sukuria perlamutrinių zuikučių žybsėjimą.